sny-mok-e-krana-2016-09-21-v-21-06-26
За основний елемент бренду «Євро-2020» взяли міст – символ єдності

Новопризначений президент УЄФА словенець Александер Чеферін на урочистій церемонії 21 вересня в Лондоні представив візуальну концепцію футбольного Євро-2020. Про це повідомляє офіційний сайт Європейського союзу футбольних асоціацій.

«2020 року з моменту проведення першого Чемпіонату Європи виповниться 60 років. Щоб як слід відсвяткувати цей ювілей і дати шанс якомога більшій кількості людей відчути себе невід’ємною частиною події, було ухвалено рішення довірити проведення «Євро» одразу тринадцяти європейськими містам», – зазначається у повідомленні.

За основний елемент бренду «Євро-2020» взяли міст – символ єдності. Логотип турніру пов’язує мостами 13 міст футбольного чемпіонату континенту.

Церемонію в Сіті-холі відвідали мер Лондона Садик Хан, тренер збірної Англії Сем Еллардайс, колишній воротар «трьох левів» Девід Джеймс, а також голова та виконавчий директор Футбольної асоціації Англії Ґрег Дайк і Мартін Ґленн.

Нагадаємо, що Євро-2020 прийматимуть 13 міст: Більбао, Будапешт, Брюссель, Ґлазґо, Копенгаґен, Бухарест, Амстердам, Дублін, Мюнхен, Баку, Санкт-Петербург, Рим та Лондон.

Як відомо, 14 вересня новим президентом Європейської спілки футбольних асоціацій (УЄФА) був обраний 48-річний словенський функціонер Александер Чеферін. Він змінив на посту француза Мішеля Платіні, який керував організацією з 2007 року.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ