Натовпом людей, що стояли в черзі до автобусів, керувала столична поліція
Натовпом людей, що стояли в черзі до автобусів, керувала столична поліція

У Лондоні у середу, 8 липня, о 18.30 стартував 27-годинний страйк працівників метро. Всі лінії лондонського метро не працюватимуть до 21.30 четверга, повідомляє ВВС-Україна. За кілька годин до початку страйку черги утворились на входах до станцій метро, адже працівники намагались потрапити додому ще до початку акції.

Це найбільший страйк працівників метро в місті за останні 13 років. Як зазначається, потяги та автобуси в окремих напрямках були повністю заповнені ще до 6-ї години ранку 9 липня. Більшість таксі були заброньовані ще в середу ввечері. Частині лондонців довелося йти на роботу пішки.

Натовпом людей, що стояли в черзі до автобусів, керувала столична поліція. Як повідомляє видання з посиланням на розповіді місцевих жителів, на одну з автобусних станцій викликали поліцію, оскільки водій відмовлявся їхати через «занадто переповнений автобус».

Чотири профспілки, які об’єднують близько 20 тисяч працівників лондонського метро, оголосили страйк на знак протесту проти умов праці та з вимогами збільшення зарплатні у час, коли лондонське метро працюватиме цілодобово по п’ятницях і суботах із вересня цього року. Також вони протестують проти заміни касирів автоматами з продажу квитків, що призведе до скорочення більш як сотні робочих місць.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ