Автобус
Після однієї підзарядки транспортний засіб здатний проїхати 290 км

Вулицям Лондона, вже за місяць, почнуть курсувати екологічні моделі двоповерхових автобусів. П’ять інноваційних дабл-декерів випустила китайська компанія BYD. Про це повідомляє The Independent.

Зазначається, що після однієї підзарядки транспортний засіб здатний проїхати 290 км, тобто автобус може відпрацювати день на рейсі без підзарядки.

У транспортній організації міста вважають, що електричні автобуси допоможуть знизити рівень викидів вуглекислого газу та покращити якість повітря.

Нагадаємо, електричні дабл-декери схожі на звичайні, з двома дверима та вікнами, що відчиняються. Один автобус коштує приблизно 350 тисяч фунтів.

Лондонська мерія приділяє велику увагу розвитку екологічно чистого громадського транспорту. Так, з 2008 року в місті з’явилося більше 1 300 гібридних автобусів, в яких звичайний двигун внутрішнього згоряння суміщений з електричним мотором, які отримують живлення від акумуляторів.

Окрім того, планується впровадження системи бездротової підзарядки батарей таких машин: спеціальні індукційні зарядні станції будуть вмонтовані в дорожнє полотно біля низки лондонських зупинок.

Читайте: Лондонські автобуси їздитимуть на біопаливі

БЕЗ КОМЕНТАРІВ