тюрма
Бунт працівники колонії припинили власними силами закладу. Поліцію не викликали

У Волинській області ув’язнені влаштували бунт – різали собі руки, підпалювали особисті речі, пошкодили в’язничне майно. У такий спосіб вони вимагали послаблення режиму та низки пільг, які не передбачені законодавством. Про це повідомила прес-служба управління ДПтСУ.

Надзвичайна подія сталася 13 квітня о 22.10 у Луцькому слідчому ізоляторі. Ув’язнені камер внутрішніх постів №№4,5,6 стукали в двері камер, викидали з камер особисті речі, виливали воду, підпалювали свої  речі та пошкоджували майно камер.

26 ув’язнених порізали собі передпліччя рук. Для надання медичної допомоги прибували три карети швидкої медичної допомоги. Трьох ув’язнених доправили до лікарні. Після надання медичної допомоги їх повернули до слідчого ізолятора.

Як зазначають працівники департаменту з виконання покарань, протиправні дії були припинені власними силами закладу приблизно о 23.50. Поліцію та інші правоохоронні органи не викликали.

«Цілісність камер не порушена, всі ув’язнені залишились у своїх камерах. Фізичну силу та спеціальні засоби до ув’язнених не застосовували. Травм і тілесних ушкоджень співробітники не отримали. Наразі надзвичайну подію локалізовано, оперативна обстановка в слідчому ізоляторі контрольована. Всі ув’язнені перебувають на своїх місцях», – запевняють у пенітенціарній службі.

Також проводять слідчі дії задля встановлення об’єктивної істини. Хід досудового розслідування перебуває на контролі керівника Луцької обласної прокуратури.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ