CMSE1cNWIAE6ClN
Фото Twitter МЗС Литви

Міністерство закордонних справ Литви в соціальній мережі опублікувало фотографію паспорта громадянина Російської Федерації, місцем народження якого зазначена «Одеська область, Росія».

Таке повідомлення з’явилося у Twitter МЗС Литви. На фотографії видно, що паспорт виданий 15 лютого 2011 року, а місцем народження громадянина є Одеська область, Росія.

«Литовське консульство отримало ще один «чарівний російський паспорт». 15/02/2011 Одеса/Росія. Це всього лише помилка?», – задається питанням в соцмережі міністерство.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, МЗС Литовської республіки раніше отримало докази порушень офіційної позиції Росії щодо територіальної цілісності й суверенітету України. Відзначається, що за кілька місяців до анексії Криму громадянам РФ вже видавали офіційні документи, в яких було зазначено, що Крим – це Росія. У посольстві підкреслюють, що Литва не прийматиме таких паспортів і не надаватиме послуги їхнім власникам, оскільки не визнає незаконну анексію Криму Російською Федерацією та підтримує територіальну цілісність України.

Читайте: Перші російські біометричні закордонні паспорти видають кримським татарам

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ