Вадим Бойченко
Вадим Бойченко

Більшістю голосів міським головою Маріуполя обрали самовисуванця Вадима Бойченка – топ-менеджера Маріупольського меткомбінату ім. Ілліча, що належить компанії «Метінвест» Ріната Ахметова. Такими є результати голосування на місцевих виборах, що пройшли у місті 29 листопада 2015 року, повідомляє видання 0629.

У вівторок пізно ввечері на засіданні маріупольської міської виборчої комісії прийнятий протокол, що підсумовує результати голосування по чотирьох районах міста. Згідно зі зведеним протоколом, результат Бойченка склав 88 тис. голосів виборців. На другому місці – самовисуванець Юрій Тернавський, він отримав 10 тис. голосів. На третьому – Максим Бородін від демократичних сил – партії «Сила людей», за нього проголосували 7 595 осіб. Чотири члени комісії відмовились підписувати протокол про остаточні результати голосування, посилаючись на те, що пізніше нададуть по даному питанню окрему думку. Один член комісії утримався.

Підрахувавши голоси з усіх дільниць, комісія встановила: «Опозиційний блок» набрав – 74 736 голосів, «Сила людей» – 9 189, «Наш край» – 6 288 голосів. Решта партій не змогли подолати 5-відсотковий бар’єр. Таким чином від «Опоблоку» у міськраді буде 45 депутатів, від «Сили людей» – 5 депутатів, від «Нашого краю» – 4 депутати.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 25 жовтня місцеві вибори в Маріуполі було скасовано. Маріупольський виборчком відмовився приймати виборчі бюлетені. У надрукованих бюлетенях в типографії, що належить компанії Ріната Ахметова,  знайшли помилки. Також були й незапаковані документи. Члени міськвиборчкому заявили про ризик фальсифікацій.

10 листопада Верховна Рада ухвалила спеціальний закон про проведення місцевих виборів депутатів Красноармійської та Маріупольської міських рад і міських голів Красноармійська та Маріуполя.

Читайте: Екзит-пол: на виборах у Маріуполі перемагає ставленик Ахметова

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ