газ
У Маріуполі лишилось газу на кілька годин, «Азовсталь» і ММК – без блакитного палива

У пошкодженому газопроводі «Краматорськ – Донецьк» залишилось газу для Маріуполя на 4-7 годин, якщо промислові гіганти повністю зупинять його споживання. Про це «Українській правді» повідомив керівник прес-служби «Укртрансгазу» Максим Білявський.

За його словами, 32 газорозподільних станції знаходяться під загрозою припинення газопостачання. «Залишкового газу в газопроводі вистачить для жителів міст Бердянськ, Ялта (Запорізька область, після Маріуполя по ходу газу) орієнтовно на 20 годин. Для жителів Маріуполя на 4-7 годин», – повідомив Білявський. Причому такі показники можливі, «за умови повного припинення газоспоживання промисловістю».

Прес-служба Метінвесту уже заявила, що завод «Інкор і Ко» відмовиться від газу і перейде на альтернативні джерела енергії. «На ММК імені Ілліча та «Азовсталі» ситуація критична. Розглядається варіант тимчасового переведення доменних печей на тихий хід, а також обмеження роботи сталеплавильного та прокатного виробництв», – заявили в Метінвесті.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, внаслідок мінометного обстрілу з боку бойовиків був пошкоджений газопровід «Краматорськ – Донецьк» біля селища Очеретине. Міста Волноваха, Маріуполь і Бердянськ будуть відключені від блакитного палива на час ремонту газопроводу, який займе до 2 діб з моменту повного припинення бойових дій.

Крім того, у результаті потужного обстрілу Горлівки був пошкоджений єдиний справний трубопровід каналу Сіверський Донець-Донбас, повідомляє прес-служба компанії Вода Донбасу. Під загрозою зупинки Донецька, Великоанадольська та Червоноармійська фільтрувальні станції, від яких здійснюється водопостачання міст: Авдіївка, частково Донецьк і Ясинувата, Волноваха, Вугледар, Докучаєвськ, Добропілля, Димитров, Селидове, Українськ та прилеглих селищ.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ