Антон Геращенко
Геращенко звинуватив прокуратуру в спотворенні загальної картини інциденту з розстрілом BMW

Радник міністра внутрішніх справ депутат Антон Геращенко оприлюднив повне відео з реєстратора патрульного інспектора Олійника, якого звинувачують в умисному вбивстві пасажира BMW. Запис він виклав на своїй сторінці в Facebook.

За словами радника глави МВС, всі охочі можуть самі переконатися, наскільки драматичною була погоня за «шаленим BMW» з неадекватним водієм за кермом.

Із запису, зокрема, випливає, що патрульні багато разів вимагали через гучномовець зупинити машину, яка становила смертельну загрозу для інших учасників руху. Неодноразово попереджали, що вони будуть змушені застосувати вогнепальну зброю.

На повному відео видно, що патрульний Олійник почав застосовувати зброю, стріляючи по задньому лівому колесу BMW і розстріляв всю обойму.

Також патрульний повідомляє черговому про всі свої дії із застосування вогнепальної зброї, як це і передбачають посадові інструкції.

«На відео видно, що про жодне плануванні умисного вбивства водія і пасажирів BMW і мови бути не може», – зазначає Геращенко.

«Можу з впевненістю сказати, що патрульного Олійника можна звинувачувати в чому завгодно – невмінні точно стріляти на швидкості в 150 км/г по рухомій машині, в перевищенні службових повноважень, в убивстві з необережності, але ніяк не в намірі скоїти умисне вбивство всіх чотирьох пасажирів і водія BMW», – наголошує він.

Геращенко також звинуватив прокуратуру в спотворенні загальної картини інциденту. За його словами, «прокуратура категорично заборонила поліції публікувати будь-які відео про цей інцидент, як тепер стало зрозуміло, для того, щоби вирізати окремі моменти і показати тільки те, що їй хотілося продемонструвати».

Він закликав опублікувати ці записи, щоби «кожен, хто хоче, почув як непросто і небезпечно працювати поліцейським і як їх робота потрібна нашому суспільству».

Читайте: У Києві проходить акція на захист арештованого полісмена (фото)

Як повідомляв Інформаційний Акцент, в Києві в ніч на 7 лютого близько 20 екіпажів патрульної поліції були підняті по тривозі, щоби зупинити порушників. Внаслідок стрілянини куля потрапила в пасажира авто – загинув 17-річний хлопець.

18 лютого військовий прокурор Анатолій Матіос повідомив, що полісмену, який 7 лютого під час переслідування BMW у Києві застрелив 17-річного підлітка, висунуто обвинувачення у перевищенні повноважень і вбивстві.

Також Матіос оприлюднив відео погоні з нагрудної камери патрульних поліцейських за автомобілем.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ