Єфремов
ГПУ підозрює Єфремова у створенні терористичної організації «ЛНР» та інших злочинах

У Мережі вперше опублікували кадри появи підозрюваного в сепаратизмі та тероризмі голови Партії регіонів в 2010-2014 роках Олександра Єфремова на площі перед сесією Луганської обласної ради, під час якої депутати ухвалили незаконні й антиконституційні рішення провести «референдум» щодо державної «незалежності», а також із закликом не визнавати державу Україна.

Матеріал під назвою «Заснування «ЛНР» опублікований TVgolosnaroda. Запис зроблено в березні 2014 року.

«Після сесії Єфремов разом з мером Сергієм Кравченком, на той час головою Луганської ОДА Володимиром Пристюком, депутатом облради Арсеном Клінчаєвим, майбутнім керівником видавничого дому «Український медіа-холдинг», а на той час директором телекомпанії ЛКТ, яка підтримувала окупацію, Германом Кудіновим, головою облради Валерієм Голенком, народним депутатом Сергієм Дунаєвим, чинним директором футбольного клубу «Зоря» (Луганськ), депутатом обласної ради Сергієм Рафаїловим та іншими засвідчив свою причетність до посягання на територіальну цілісність України», – йдеться у поясненні до відео.

Автори відеохроніки заявляють, що нардеп Єфремов прибув, щоби звернутися до депутатів Луганської обласної ради та місцевих прихильників утворення власної «держави» з підтримкою їхніх вимог.

«Призначення нової влади не відповідає ані Конституції, ані законам України», – намагався переконати присутніх Єфремов.

Як зазначають журналісти TVgolosnaroda, також на відео зафіксовані заступники мера Луганська Заза Зухбая та Олександр Ткаченко.

Повідомляється, що наразі Голенко, Пристюк, Клінчаєв, Дунаєв, Кравченко, Зухбая, Ткаченко й Рафаїлов мешкають у Києві.

Дату проведення фейкового «референдуму», як видно на цьому ж відео, оголошує Дунаєв.

Нагадаємо, Єфремова затримали 30 липня. 1 серпня Печерський районний суд міста Києва заарештував одіозного політика.

Екс-нардепа від ПР з Луганська Володимира Медяника, який проходить у цьому провадженні чк співучасник, заарештували вранці 7 серпня.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ