Boeing 738 авіакомпанії FlyDubai розбився під час заходу на посадку в аеропорту Ростова-на-Дону
Boeing 738 авіакомпанії FlyDubai розбився під час заходу на посадку в аеропорту Ростова-на-Дону

В Youtube виклали відеозапис, на якому зафіксовано останні секунди польоту Boeing 737-800 авіакомпанії FlyDubai, який зазнав аварії в Ростові. На відео помітно, як літак перед катастрофою пікірував по крутій траєкторії. Після цього зіткнувся із землею і вибухнув, пише УНІАН.

Boeing 737-800 авіакомпанії Flydubai, який зазнав аварії в аеропорту Ростова-на-Дону, міг впасти через замерзле кермо висоти. Про це повідомило джерело, знайоме з ходом розслідування.

За словами співрозмовника, пілоти намагалися «витягнути» літак, проте їм не вистачило часу і сил, щоби зрушити на себе кермо. Найімовірніше, штурвал просто замерз.

Нагадаємо, літак Boeing 738 авіакомпанії FlyDubai, який прямував з найбільшого міста Об’єднаних Арабських Еміратів Дубаї, розбився під час заходу на посадку в аеропорту Ростова-на-Дону. На борту перебували 55 пасажирів, зкрема, 33 жінки, 18 чоловіків, четверо дітей і семеро членів екіпажу.

Слідчі заявляють, що причиною авіакатастрофи в Ростові-на-Дону літака авіакомпанії FlyDubai могла стати помилка екіпажу, технічна несправність або складні метеоумови.

У мережі ширяться численні розслідування, автори яких доводять, що катастрофа літака над аеропортом у Ростові — фейк, зрежисований спецслужбами країни. Припускають, що аварія могла відбутися в іншому місці. Вказують на відсутність воронки від падіння літака та крупних уламків.

Метою спецоперації називають бажання закрити аеропорт напередодні суду в Ростовській області над українкою Надією Савченко. Через зачинений аеропорт на суд не змогли добратися частина міжнародних спостерігачів. Крім того, аварія дала змогу частково витіснити з інформпростору РФ повідомлення про суд та акції протесту в РФ на захист Савченко.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ