Активісти вимагають заблокувати рахунки
Активісти вимагають заблокувати рахунки

Представники партії «Свобода» та інші активісти 15 лютого намагалися потрапити на прийом до міністра юстиції України Павла Петренка. Вони вимагають від Мін’юсту заблокувати рахунки «Сбєрбанку Росії» на понад 8 мільярдів гривень. Про це у Facebook повідомив речник фракції націоналістів у Київраді Олександр Аронець.

Активісти
Активісти

«Громада прийшла до Міністерства юстиції з візитом до міністра Петренка. Вимога – заблокувати рахунки «Сбєрбанка Росії» на 8 млрд. грн. за рішенням суду, яке не хоче виконувати виконавча служба, підконтрольна Петренку. І звичайно ж громада вимагає забрати ліцензію у «Сбєрбанка», хоча Мін’юст поновив ліцензію «Сбєрбанку» у грудні», – повідомив Аронець.

За його інформацією, громадян не пропускали до міністра, однак вони прорвалися через огорожу.

Люди зайшли у приміщення Мін'юсту
Люди зайшли у приміщення Мін’юсту

«Петренко закрився в кабінеті. До нього на прийом, окрім громадян прийшов екс-колега по уряду Андрій Мохник та екс-колега по ВРУ Ігор Мірошниченко. Згодом Петренко зник, до людей вийшов замміністра Шкляр. Почав захищати «Сбєрбанк», мотивуючи відмову блокувати рахунки на 8.5 млрд.грн. тим, що він тільки сьогодні про це дізнався. Хоча ухвала суду почала діяти з 29 січня. Обіцяє утворити робочу групу, щоб розібратись у ситуації», – додав Аронець.

Спілкування із замміністра
Спілкування із замміністра

Нагадаємо, що Рівненський міський суд заарештував 8,5 млрд. грн. на банківських рахунках «Сбєрбанку Росії» 26 січня в процесі розгляду позову підприємця Євгена Пухальського. Як повідомляли ЗМІ, 33-річний підприємець судиться з банком із вересня 2015 року, вимагаючи від фінустанови повернути його вклад розміром 324 млн євро. У разі перемоги у справі Пухальский планував віддати на потреби армії 24 млн євро, які набігли як відсотки, але згодом вирішив передати війську всі гроші зі свого рахунку.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ