Росія відхрещується від своїх військових на Донбасі, однак просить звільнити полонених
Росія відхрещується від своїх військових на Донбасі, однак просить звільнити полонених

Офіційний представник Міноборони Росії генерал-майор Ігор Конашенков попросив звільнити «колишніх військових» яких взяли у полон українські військовослужбовці, передає Українська правда.

Офійційні особи продовжують запевняти, що громадяни Росії Олександр Александров та Євген Єрофєєв на момент затримання 17 травня ц.р. не були чинними військовослужбовцями Збройних Сил РФ.

«Ми перевірили інформацію української сторони, – ці хлопці раніше дійсно проходили службу в одному із з’єднань ЗС РФ і мають військову підготовку…Розраховуємо на розсудливість українського керівництва і якнайшвидше звільнення Александрова та Єрофєєва», – заявив офіційний представник Міноборони РФ.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 16 травня в районі міста Щастя військовослужбовці 92-ї окремої механізованої бригади затримали двох російських спецпризначенців зі складу диверсійно-розвідувальної групи. Під час допиту один з них зізнався, що є сержантом з третьої бригади спецназу в Тольятті (РФ), другий – капітан родом з Куйбишева. Ватажки терористів заявили, що вони є співробитниками так званої «народної міліці ЛНР»

У Кремлі намагаються відхреститись від полонених росіян. Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що російських військових на Донбасі немає, а питання про перевірку інформації із затримання спецназівців потрібно адресувати не в Кремль, а в Міноборони.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ