aoaooaoaoao
Генштаб ЗСУ не планує проводити 7 чергу мобілізації, заявив генерал-майор Володимир Талалай

Сьома хвиля мобілізації в Україні не планується. Інформацію підтвердили і в Генштабі, і в Міноборони. Про це повідомляє прес-служба МОУ.

За словами заступника начальника Генштабу Володимира Талалая, демобілізованих замінять контрактники. До кінця року Генштаб чекає на 15-18 тисяч контрактників, що забезпечить потреби країни.

В Міноборони зазначили, що журналісти просто неправильно зрозуміли слова представника Міноборони В.Підгорного про нестачу 14 тисяч військових.

«Там йшлося про 14 тисяч військовослужбовців строкової служби, яких наберуть до кінця року. А щодо мобілізації, її не буде. У нас достатня кількість контрактників, вже є 54 тисячі контрактників, а щомісяця контракт підписують 6 тисяч військових», – розповів речник Міноборони Олексій Чорнобай.

Підтвердив цю інформацію і заступник начальника Генерального штабу ЗС України генерал-майор Володимир Талалай.

«Щомісячно ми приймаємо на військову службу за контрактом не менше 6 тисяч осіб. Таким чином, з урахуванням такої динаміки, до кінця року ми плануємо поповнити Збройні Сили на 15-18 тисяч контрактників, що цілком забезпечить наші потреби», – сказав він.

Нагадаємо, 26 вересня президент України Петро Порошенко підписав указ про звільнення в запас військовослужбовців шостої хвилі мобілізації.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ