Засідання Тристоронньої контактної групи в Мінську завершилось підписанням двох документів
Засідання Тристоронньої контактної групи в Мінську завершилось підписанням двох документів

Україна плекає чергову надію на нормалізацію ситуації на Донбасі. Тристороння контактна група на зустрічі в середу підписала два документи щодо стабілізації обстановки на лінії зіткнення. Про це заявив журналістам спецпредставник ОБСЄ Мартін Сайдік, повідомляє Інтерфакс.

«Перше – це документ із протимінної діяльності. Збройні сили й військові формування по обидва боки до 31 березня повинні забезпечити позначки та скласти карти районів, які підлягають розмінуванню», – заявив він.

«Друге – це документ про повну заборону на навчання із застосуванням усіх видів бойових озброєнь. Ця заборона набуває чинності в ніч на 4 березня за київським часом», – сказав Сайдік.

Від України документи підписав Леонід Кучма, від ОБСЄ – Мартін Сайдік, від Росії – Боріс Гризлов. Підписані у Мінську угоди мають до 3 березня завізувати ватажки «ДНР» і «ЛНР».

Найближча зустріч учасників тристоронньої контактної групи щодо врегулювання ситуації на Донбасі запланована на 10 березня, політична підгрупа почне роботу на день раніше – 9 березня. Про це повідомив представник «ЛНР» на переговорах Владислав Дейнего.

Як відомо, 2 березня тристороння контактна група з урегулювання ситуації на Донбасі знову зібралася в Мінську. Це засідання є підготовчим перед зустріччю у Парижі міністрів закордонних справ країн «нормандської четвірки». Очільники МЗС  Франції, Німеччини, України та Росії мають розглянути ключові проблеми, які стосуються безпеки, політичних та гуманітарних питань.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ