Опитування
Опитування

На місцевих виборах, якби вони відбулися найближчої неділі, до місцевих рад проходять шість політичних сил: «Блок Петра Порошенка», ВО «Батьківщина», «Опозиційний блок», Об’єднання «Самопоміч», Радикальна партія Олега Ляшка та ВО «Свобода».

Такі результати засвідчило опитування, проведене Центром «Соціальний моніторинг» та Українським інститутом соціальних досліджень ім. О. Яременка спільно з відділом моніторингових досліджень соціально-економічних трансформацій Інституту економіки та прогнозування НАН України.

Як свідчать оприлюднені на прес-конференції в агентстві «Інтерфакс-Україна» результати, ці шість політичних сил претендують на подолання 5-відсоткового бар’єра на місцевих виборах.

Респонденти готові надати перевагу «Блоку Петра Порошенка» (23,7%), ВО «Батьківщина» (11,9%), «Опозиційному блоку» (11,2%), Об’єднанню «Самопоміч» (10,5%), Радикальній партії Олега Ляшка (9,3%) та ВО «Свобода» (7,4%).

Партію “Народний фронт”, який є в парламенті, на місцевих виборах готові підтримати 3,2% опитаних, а за партію «УДАР» – 1,8%.

Водночас 72% респондентів заявили про готовність брати участь у голосуванні на виборах до місцевих органів влади, якби вони відбулися найближчої неділі. Найбільшу активність демонструють виборці заходу, центру, півночі України та міста Києва. Менш активні виборці півдня і сходу.

Замір проведено з 4 по 14 липня 2015 року в 24 областях України та в Києві, за винятком Криму та непідконтрольних територій Донецької і Луганської областей. Опитано 3924 респондентів методом особистого інтерв’ю. Похибка становить 0,96-1,6%.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ