Крим – це Україна
Крим – це Україна

Суддя, яка визнала Крим територією Російської Федерації, не знайома з нормами міжнародного права і має понести покарання. Таку думку висловив міністр юстиції Молдови Володимир Гроссу, передає Укрінформ.

«Думаю, що суддя з Єдинецького району не знайома з нормами міжнародного права. Ми повинні бути дуже уважними і не створювати такі прецеденти, оскільки це може негативно вплинути на наші відносини з зарубіжними партнерами», – зазначив міністр. Член Вищої Ради магістратури Тео Кирнац заявив, що цим випадком повинна займатися юридична інспекція, а суддя, на його думку, має понести дисциплінарне покарання.

Нагадаємо, раніше суддя Єдинецького районного суду (на півночі Молдови) ухвалила рішення, в якому відмовилася визнати Крим українською територією, пославшись на путінський указ про анексію півострова.

Як відомо, 18 березня 2014 року  президент РФ Владімір Путін підписав закон про прийняття Криму та Севастополя до складу Російської Федерації. Напередодні у Криму відбувся «референдум» про статус півострова, після чого у Верховній Раді АРК ухвалили постанову «Про незалежність Криму».

14 вересня 2014 року в анексованому РФ Криму відбулися «вибори» за російським законодавством. Головою Ради міністрів анексованого Криму було призначено Сергія Аксьонова, спікером ради став Володимир Константинов. СБУ відкрила проти них кримінальне провадження.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ