Акція за приєднання Молдови до Румунії
Акція за приєднання Молдови до Румунії

Представники організації «Молодь Молдови» та Громадянської платформи «Дія-2012» провели в Кишиневі мітинг, вимагаючи якнайшвидшого об’єднання з Румунією. Про це повідомляє Укрінформ.

Мітинг відбувся з нагоди 203-ї річниці підписання Бухарестського мирного договору, за яким Бессарабію приєднали до Російської імперії. Зазначимо, що політична еліта Румунії заохочує не лише прорумунські настрої у Молдові, яку вважає «своєю», а й виношує плани з приєднання до «Великої Румунії» деяких українських територій.

Учасники маніфестації наголошували, що зібрались, аби вимагати від влади Молдови прискорити процес європейської інтеграції країни шляхом об’єднання з Румунією, відновивши таким чином «історичну справедливість».

У Молдові посилюються заклики приєднатися до Румунії
У Молдові посилюються заклики приєднатися до Румунії

Учасники мітингу пройшли центральною вулицею Кишинева – бульваром імені Штефана Великого – до будівлі Посольства Російської Федерації в Молдові.

Додамо, що напередодні МВС Молдови вислало з країни лідера румунських уніоністів, керівника Громадянської платформи «Дія-2012», громадянина Румунії Ґеорґе Сіміона. Підстава – «Сіміон готував заходи, які загрожують національній безпеці Молдови».

Молдова+Румунія
Молдова+Румунія=«Велика Румунія»

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ