People take part in a rally against Moldova's President-elect Igor Dodon representing the Socialist Party in Chisinau, Moldova, November 14, 2016. REUTERS/Gleb Garanich
Мітингувальники заявили, що продовжуватимуть акції й надалі як у Кишиневі, так і в інших містах Молдови

21 листопада в столиці Молдови Кишиневі розпочалася акція протесту проти результатів президентських виборів, за результатами яких переможцем став лідер проросійської соціалістичної партії Ігор Додон, передає Радіо Свобода.

Акцію організувала група «Молодь Молдови». Кількасот активістів тримали в руках прапори та плакати з написами: «Геть Додона», «Ми хочемо третього туру» тощо.

Мітингувальники заявили, що продовжуватимуть акції й надалі як у Кишиневі, так і в інших містах Молдови.

Водночас лідер партії «Дія і солідарність» Майя Санду напередодні на сторінці у Facebook написала, що виступає за правовий метод боротьби у визначенні результатів виборів: «Ми вирішили використовувати наразі всі засоби правового захисту, щоб оскаржити опубліковані результати».

Нагадаємо, 13 листопада у Молдові відбувся другий тур президентських виборів. За результатами підрахунку всіх голосів на виборах президента Молдови перемогу здобув лідер Соціалістичної партії Ігор Додон.

Основний конкурент Додона, лідер партії «Дія і солідарність» Майя Санду заявила, що збирає підписи під онлайн-петицією про оголошення результатів виборів президента Молдови недійсними.

Варто також додати, що новообраний президент Молдови Ігор Додон розкритикував асоціацію країни з ЄС і виступив за партнерство з Росією.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ