Павленський намагався спалити ФСБ

У ніч на 9 листопада у Москві затримали скандально відомого художника Петра Павленського, який підпалив двері будівлі ФСБ, що на Луб’янці, повідомляє «Інтерфакс».

Подія трапилася близько 3:00. Згідно з повідомленням, художник-акціоніст використав каністру бензину і запальничку. Двері сильно не постраждали, а лише покрилася кіптявою. Активіста затримали співробітники комендантської служби і передали співробітникам поліції в ОВД «Міщанський». На місце події також виїжджали представники слідчих органів. Крім Павленського, правоохоронці затримали ще двох його соратників, яких відпустили, з’ясувавши, що вони є журналістами.

Нагадаємо, 31-річний художник відомий своїми акціями протесту. Так, у 2012 році Павленський зашив собі рот на знак підтримки учасниць Pussy Riot. За рік він влаштував акцію «Туша»: замотаного в колючий дріт оголеного художника на знак протесту проти репресій влади. У листопаді 2013 року Павленський в День поліції прибив свою мошонку цвяхом до бруківки Червоній площі. У лютому 2014 художник брав участь у колективній акції «Свобода» в Петербурзі, а восени того ж року Павленський відрізав собі мочку вуха, сидячи на паркані інституту психіатрії ім. Сербського в Москві. Таким чином активіст протестував проти використання психіатрії в політичних цілях.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ