1
В центрі Миколаєва пограбували директора однієї з фірм, яка займається експортом брухту

У центрі Миколаєва невідомі 26 серпня розстріляли автомобіль клієнтів банку «ВТБ» та викрали 2,6 млн гривень. Про це повідомляє місцеве видання «Новости-N».

Автомобіль ВАЗ-2109 був припаркований на проспекті Центральному біля входу в банк. Клієнт приїхав знімати велику суму готівкою. Вийшовши з банку, він сів в машину, завів двигун і спробував рушити з місця. У цей момент до авто підскочили двоє невідомих, вистрілили в скло правих задніх дверей, вдарили ножем в праве заднє колесо і схопили з сидіння сумку, в якій було 2 мільйони 600 тисяч гривень.

23Після цього нападники втекли з місця на автомобілі темного кольору, ймовірно Ford Fiesta.

Як зазначається, пограбованим виявився директор однієї з фірм в Миколаєві, яка займається експортом брухту. Гроші він зняв зі свого рахунку офіційно для розрахунку з постачальниками.

Між тим, поліція у Миколаєві оголосила план «Перехоплення», а на всіх виїздах із міста чергують поліцейські, які перевіряють автомобілі.

Порушено кримінальне провадження за ознаками розбою, що карається позбавленням волі на строк від восьми до п’ятнадцяти років із конфіскацією майна.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ