Магера і Охендовський
Справа стосується так званих службових злочинів

На допиті у Національному антикорупційному бюро України (НАБУ) як свідок побував заступник голови Центральної виборчої комісії Андрій Магера, передає Укрінформ.

«Досить ввічливий був допит з боку слідчих. Порушень закону якихось відносно моїх прав я ніяких не помічав. Справа, як я вже казав, стосується так званих службових злочинів, тобто злочинів у сфері службової діяльності, тільки, очевидно, мова йде не про 368-ту статтю, а 369-ту статтю Кримінального кодексу України і стосується, зокрема, в тому числі нашумівшої справи про так звані амбарні книги Партії регіонів», – заявив заступник голови ЦВК.

Водночас він наголосив, що не може повідомити, які саме питання йому ставили слідчі.

«Але, загалом, це стосувалося, власне, тих подій, про які пишуть і ЗМІ, і інтернет-видання, і телеканали говорили про начебто причетність якихось осіб до певних зловживань, без згадки про прізвища, без згадки про суми тощо. Ви чудово розумієте, що в країні існує презумпція невинуватості, і когось зараз називати злочинцем було б неправильно», – зазначив Магера.

Також до Національного антикорупційного бюро на допит прийшла заступник голови ЦВК Жанна Усенко-Чорна.

Вона зауважила, що не знає у якій справі проходить, тому що у виклику на допит зазначено лише номер справи.

На запитання, чи їй відомо щось у скандалі по чорній бухгалтерії ПР, де фігурує ЦВК, вона сказала: «Як ви знаєте, ми завжди займали антогоністичну позицію щодо ПР, я навіть не уявляю, що мені може бути відомо».

Окрім того, детективи спеціалізованої антикорупційної прокуратури викликали на допит голову ЦВК Михайла Охендовського на 13 червня.

Читайте: До НАБУ передали «общак» хабарів 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ