Купівлю бронеавтомобіля в «Нафтогазі» можуть скасувати
Купівлю бронеавтомобіля в «Нафтогазі» можуть скасувати

Купівлю бронеавтомобіля для керманича НАК «Нафтогаз України» Андрія Коболєва у держкомпанії пояснили бажанням мінімізувати ризики імовірної втрати активів. Про це йдеться в повідомленні НАК, передає Інтерфакс-Україна.

«Підставою для ухвалення рішення є стандартна бізнес-логіка, схожа за своєю суттю на покупку страхового поліса: краще витратити невеликий відсоток зараз і мінімізувати ризик втрати активу (всього або значної частини) в майбутньому. Активом є потенційна вигода від виграшу в Стогольмском арбітражі», – йдеться у повідомленні.

«Тільки в справах з «Газпромом» сума претензій проти нас – 38,7 млрд. доларів разом з відсотками, сума претензій з нашого боку – понад 26,6 млрд. доларів. Восени призначені слухання в обох провадженнях. Глава «Нафтогазу» є не лише свідком у справі, але й керівником компанії-позивача, особою, яка діє від імені компанії та ухвалює всі пов’язані з цим позовом рішення», – йдеться в повідомленні НАК.

За даними прес-служби, рішення про закупівлю бронеавтомобіля ухвалило правління компанії.

Водночас, за даними прес-служби, закупівля бронеавтомобіля може бути скасована, оскільки компанії запропонували взяти аналогічний автомобіль у безкоштовне користування.

«Якщо ця інформація знайде своє підтвердження найближчим часом, то результати тендеру будуть скасовані, а ми скористаємося вказаною пропозицією», – резюмують в НАК.

Нагадаємо, раніше «Нафтогаз України» оголосив тендер на закупівлю броньованого автомобіля преміум-класу Mercedes Benz S600 Guard вартістю близько 5,1 млн. грн.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ