Вертоліт МІ-24
Збитий азербайджанський вертоліт МІ-24

У Нагірному Карабасі внаслідок боїв 2 квітня загинули 30 військових. Про це з посиланням на офіційних представників Азербайджану і Вірменії повідомляє ВВС.

Зазначають, шо загинули 12 азербайджанських солдатів, був збитий один вертоліт МІ-24 і підірваний танк. З боку вірмен загинуло 18 людей, ще 35 – отримали поранення.

На ранок 3 квітня стало відомо, що в конфлікті вже загинуло більше ста людей.

Нагадаємо, ситуація в регіоні різко загострилася в ніч на суботу. У Міністерстві оборони Азербайджану заявили, що Збройні сили Вірменії обстріляли позиції азербайджанської армії, використовуючи артилерію, міномети та іншу крупнокаліберну зброю. За даними азербайджанського відомства, обстріл також вели по житлових кварталах, розташованих неподалік лінії зіткнення, тому було вирішено зреагувати.

Міністерство оборони Вірменії звинувачує азербайджанську армію в наступі з використанням артилерії, бронетехніки і авіації.

Вірменська сторона заявляє, що ракетний обстріл з боку Азербайджану вівся не лише по оборонних позиціях військових, а й по населених пунктах.

На боці Вірменії участь у конфлікті беруть російські військові підрозділи. Весь ценй час «незалежність» Карабаху від Азербайджану гарантувала російська військова база в Гюмрі.

Зазначимо, Нагірний Карабах, населений переважно вірменами, оголосив про вихід зі складу Азербайджану в 1991 році. Це призвело до збройного конфлікту за участю Росії, в ході якого Азербайджан втратив контроль над територією і загинули близько 30 тисяч людей.

Нагірний Карабах

Читайте: Вірменія та Азербайджан звинувачують одне одного у порушенні кордонів

БЕЗ КОМЕНТАРІВ