Всі статуї були швидко демонтовані представниками влади, але зробити фото вдалося сотням людей
Усі статуї були швидко демонтовані представниками влади, але зробити фото вдалося сотням людей

Чимало американців протестують проти участі кандидата від республіканців Дональда Трампа у президентських виборах США. Акції проводить неурядова асоціація Indecline. У рамках заходів в найбільших американських містах з’явилися статуї голого мільярдера, передає Reuters.

Їх практично одночасно встановили в людних місцях у Нью-Йорку, Лос-Анджелесі та Сан-Франциско, а також Клівленді та Сіетлі. Всі статуї були швидко демонтовані представниками влади, але зробити фото вдалося сотням людей.

Статуї виготовлені з полімерних матеріалів скульптором, відомим під псевдонімом Ginger (Джинджер), який спеціалізується на створенні зображень монстрів. Джинджер представив Трампа з украй несимпатичним обличчям, яскраво-помаранчевою шкірою, великим животом і деякими частинами тіла непропорційного розміру.

Представники виборчого штабу Трампа відмовилися надати коментарі з цього приводу.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, станом на 17 серпня кандидат у президенти США від Демократичної партії Гілларі Клінтон випереджає свого суперника республіканця Дональда Трампа на 6%.

Водночас, понад 70 авторитетних республіканців закликають комітет, який відповідає за координацію використання коштів Республіканської партії під час виборчих кампаній, припинити фінансувати президентську кампанію свого висуванця Дональда Трампа.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ