Стоп
Вносяться тимчасові зміни в роботу автобусів маршрутів № 62, 114(R), 115

Цієї неділі, 31 липня, на Контрактовій площі буде змінено роботу транспорту з 17:00 до 22:00 на час проведення благодійного концерту, з 18:00 до 22:00 рух автомобілів буде заборонено. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Вносяться тимчасові зміни в роботу автобусів маршрутів № 62, 114(R), 115. Рух автобусів буде організовано по трасам:

– автобуси маршруту №62 – від Ботанічного саду до Володимирського узвозу за чинним маршрутом, далі – вул. Набережно-Хрещатицька – вул. Спаська – вул. Волоська – вул. Сковороди – вул. Межигірська – вул. Спаська – вул. Набережно-Хрещатицька – Боричів тік – Володимирський узвіз, далі за чинним маршрутом;

– автобуси маршруту №114(R) в напрямку залізничного вокзалу Центральний буде організовано від вул. Милославської до вул. Набережно-Хрещатицької за чинним маршрутом, далі – Боричів тік – Володимирський узвіз (без заїзду на Контрактову площу), далі за звичним маршрутом;

– автобуси маршруту №115 буде організовано від залізничного вокзалу Дарниця до вул. Сковороди за чинним маршрутом, далі – вул. Межигірська – вул. Спаська – вул. Набережно-Хрещатицька, далі за звичним маршрутом.

Окрім того, з 18:00 до 22:00 на ділянці від перетину з вул. Покровською до перетину з вул. Григорія Сковороди рух транспорту буде заборонено.

Читайте: У Колумбії транспортні зупинки перетворили на тренажерні зали (відео)

БЕЗ КОМЕНТАРІВ