Вибори
Вибори

У неділю, 10 травня, у Польщі відбудеться перший тур президентських виборів. Поляки обиратимуть із 11 кандидатів. Можливий другий тур відбудеться 24 травня, бо останні опитування не дають нинішньому президентові Броніславу Коморовському шансів на переобрання вже цієї неділі, повідомляє Польське радіо. На думку аналітиків, реальні шанси на президентське крісло мають лиш двоє: чинний президент Броніслав Коморовський і кандидат від консерваторів із «Права і справедливості» Анджей Дуда.

Як зазначають польські політичні експерти, головні питання, які визначать остаточний вибір виборців, стосуються демографічної кризи в країні і зовнішньої безпеки Польщі.

Відповідно до законодавства, 8 травня – останній день кампанії з виборів глави держави. Чинний Президент Польщі Броніслав Коморовський нині перебуває в Ґдині, де відвідав американський есмінець, який пришвартувався у місцевому порту. А ввечері Коморовський на площі Пілсудського у Варшаві візьме участь в урочистостях з нагоди 70-ї річниці закінчення ІІ Світової війни.

Кандидат від «Права і справедливості» Анджей Дуда, який є головним суперником чинного президента, покладе квіти до могили Невідомому солдату в столиці Польщі та відвідає кілька містечок неподалік Варшави.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ