іслмісти
Салафіти та інші ісламісти вербують людей в притулках для біженців

Радикальні ісламісти вербують нових прихильників серед біженців, які прибувають до Німеччини. Про це заявило Федеральне відомство з охорони конституції ФРН, передає Deutsche Welle.

Станом на середину серпня відомо про понад 340 подібних випадків. «Але це лише ті, про які ми дізналися. Імовірно, існує більше випадків», – заявив керівник відомства Ханс-Ґеорґ Маасен. При цьому, за його словами, салафіти та інші ісламісти вербують людей в притулках для біженців.

Крім того, серед прохачів притулку є багато молодих чоловіків-сунітів, які походять з консервативного ісламського середовища та хочуть по п’ятницях відвідувати арабомовні мечеті. Даних мечетей, як зазначив чиновник, багато в Німеччині.

«Вони готують до радикалізації. Це небезпечно, тому ми взяли під контроль значну частину таких закладів», – повідомив керівник відомства з охорони конституції ФРН.

Чиновник також підкреслив, що слід зосередити увагу на окремих злочинцях, які радикалізувалися та отримали наказ. Однак вистежити таких поодиноких нападників та стежити за спілкуванням між ісламістами в чатах вкрай складно, визнав він.

Нагадаємо, раніше газета Rheinische Post писала, що джихадисти погрожують Німеччині терактами. Через це в Кельні посилено заходи безпеки.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ