Зброя
Доступ до зброї обмежать і суворо контролювати його

Обмежити доступ до зброї у ФРН, після трагедії у Мюнхені, закликає віце-канцлер країни Зіґмар Ґабріель. Про це повідомляє Європейська правда.

«Ми й далі повинні робити все можливе, щоб обмежити доступ до зброї і суворо контролювати його. Як зміг психічно неврівноважений 18-річний підліток отримати вогнепальну зброю? Це ще належить дізнатися», – додав Ґабріель.

Своєю чергою, міністр внутрішніх справ Томас де Мезьєр наголосив, що потрібно з’ясувати, як мюнхенський стрілець отримав зброю, а потім ретельно перевірити, чи необхідно в деяких випадках вжити відповідних законодавчих заходів.

За словами міністра внутрішніх справ, у Німеччині переглянуть концепцію дій поліції. Міністр припустив, що в екстрених ситуаціях, таких як теракти, потрібно буде дати можливість залучати бундесвер (збройні сили ФРН).

Нагадаємо, ввечері 22 липня у торговельному центрі в Мюнхені сталася стрілянина, далі постріли було чути в інших місцях в даному районі. Розстріли здійснювала одна людина, 18-річний місцевий мешканець іранського походження.

Унаслідок стрілянини загинули 10 осіб включно з нападником, 27 дістали поранень.

Читайте: Українці не постраждали внаслідок стрілянини у Мюнхені (відео)

БЕЗ КОМЕНТАРІВ