airport-gate-pokemon-go
Гравці повинні будуть припинити гру одразу, як пройдуть огляд на вході в аеропорт

Поліція та асоціація операторів аеропортів Німеччини закликали запровадити заборону на ловлю покемонів на території аеропортів країни, повідомляє ВВС-Russian.

Як передбачається, гравці повинні будуть припинити вилов одразу після того, як пройдуть огляд на вході в аеропорт. Експерти вважають, що гра в популярну мобільну гру Pokemon Go в аеропортах пов’язана з ризиком, тому пасажирів можуть зобов’язати видалити персонажів гри, яких можна зловити на території аеропорту.

На тих гравців, які уникатимуть перевірок або користуватимуться запасними виходами, можуть чекати штрафи та інші жорсткі заходи.

Раніше поліція німецького міста Оснабрюк повідомила про порятунок чоловіка, який, як вважають, хотів зловити покемона на залізничних коліях. За даними місцевих ЗМІ, через ловця покемонів затримали кілька поїздів. Заборона на ловлю покемонів була також введена з міркувань безпеки у деяких банках Дюссельдорфа.

Гра Pokemon Go офіційно з’явилася в Німеччині в липні. До цього вона вже встигла завоювати величезну популярність у всьому світі.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ