Документ
Причину помилки пояснили «недостатньою перевіркою інформації чиновником»

Чиновники відомства у справах іноземців Ганновера вибачилися за те, що оформили запрошення-зобов’язання, у якому Крим мав російську «прописку». Про це йдеться у відповіді відомства на запит Deutsche Welle.

У відомстві підтвердили, що інцидент мав місце. Причину помилки пояснили «недостатньою перевіркою інформації чиновником».

«До відома всіх працівників відомства довели, що подібний інцидент не може повторитися», – запевнив прес-секретар відомства у справах іноземців Ганновера  Удо Меллер.

Він додав, що відомство уже вибачилося перед консулом Генерального консульства України в Ганновері Тарасом Кулайцем.

Нагадаємо, 2 липня перший заступник міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова повідомила у соцмережі Facebook, що візовий центр при посольстві Німеччини в Україні видав документ, у якому Крим вказано частиною Російської Федерації. Цей документ німецьке відомство видає іноземним легальним резидентам ФРН, котрі бажають запросити до себе родичів чи друзів.

В адресному рядку документа, що надалі є ключовим в аплікаційному пакеті пошукачів німецької візи, клерк німецького відомства написав таке: «Сімферополь, Крим, Росія».

МЗС Німеччини уже заявило у зв’язку з інцидентом, що позиція федерального уряду щодо Криму залишається незмінною: «Разом з нашими партнерами по ЄС ми не визнаємо незаконну анексію Криму Російською Федерацією».

Читайте: Італійський регіон Ліґурія визнав анексований Крим територією РФ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ