Підліток
У ФРН наразі проживають 1475 неповнолітніх іноземців, які перебувають в шлюбі

Анулювати підліткові шлюби, укладені за кордоном, хочуть у Німеччині. Про це заявив парламентський статс-секретар при міністрі внутрішніх справ ФРН Оле Шредер, повідомляє Deutsche Welle.

За його словами, в країні потрібно встановити чітку заборону: жодних релігійних виправдань для шлюбів підлітків бути не може.

Заява стала реакцією на опубліковані напередодні дані про кількість підліткових шлюбів у Німеччині. Міністр юстиції ФРН Хайко Маас заявив про те, що німецьке суспільство не повинно толерантно ставитися до подібних шлюбів.

Згідно зі статистикою МВС, у ФРН наразі проживають 1475 неповнолітніх іноземців, які перебувають в шлюбі, до того ж 361 з них – молодше 14 років. Як правило,  йдеться про дівчаток (1152 особи). Їх видали заміж ще у них на батьківщині.

Одружуватися в Німеччині дозволяється повнолітнім. В окремих випадках це можна зробити в 16 років, але лише тоді, коли партнеру більше 18 років, а батьки неповнолітнього не заперечують проти шлюбу. Суд також може на свій розсуд визнати шлюб між 14-річним підлітком і дорослим партнером.

Читайте: У Києві стартує проект «Шлюб за добу»

БЕЗ КОМЕНТАРІВ