У Німеччині водія позбавили прав за «п’яну ходьбу»

«П'яна ходьба»
«П’яна ходьба»

Незвичайне рішення ухвалила влада німецького міста Нойштадт. Місцевий адміністративний суд постановив позбавити жителя Німеччини водійських прав за знаходження на автобані в нетверезому вигляді. Історія була б нічим не примітною, якби не одне «але»: чоловік на момент затримання був не за кермом машини, а йшов по автостраді пішки!

Як пише Berliner Kurier, історія сталася ще 14 лютого 2015, але відомо про неї стало тільки зараз. Чоловік пішки повертався додому після карнавалу і був затриманий поліцейськими на автобані. Перевірка виявила вміст алкоголю в крові на рівні 1,79 проміле. Чоловіка зобов’язали пройти медично-психологічне дослідження, яке було призначено на 27 лютого 2015 року.

Однак німець проігнорував дане рішення. Місцева влада з’ясувала, що раніше чоловіка вже позбавляли водійських прав і відправляли на подібну експертизу. Це стало обтяжуючою обставиною і влада вирішилп позбавити німця прав. Він не погодився з таким рішенням і спробував оскаржити його. Однак місцевий суд був непохитний.

Втім, у чоловіка все ж є шанс повернути собі водійське посвідчення – достатньо лише пройти той самий тест, на який він не з’явився. І не напиватися до такого стану надалі.

Читайте: До 80-річчя Елвіса з молотка підуть його особисті речі

Інформаційний акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ