«П'яна ходьба»
«П’яна ходьба»

Незвичайне рішення ухвалила влада німецького міста Нойштадт. Місцевий адміністративний суд постановив позбавити жителя Німеччини водійських прав за знаходження на автобані в нетверезому вигляді. Історія була б нічим не примітною, якби не одне «але»: чоловік на момент затримання був не за кермом машини, а йшов по автостраді пішки!

Як пише Berliner Kurier, історія сталася ще 14 лютого 2015, але відомо про неї стало тільки зараз. Чоловік пішки повертався додому після карнавалу і був затриманий поліцейськими на автобані. Перевірка виявила вміст алкоголю в крові на рівні 1,79 проміле. Чоловіка зобов’язали пройти медично-психологічне дослідження, яке було призначено на 27 лютого 2015 року.

Однак німець проігнорував дане рішення. Місцева влада з’ясувала, що раніше чоловіка вже позбавляли водійських прав і відправляли на подібну експертизу. Це стало обтяжуючою обставиною і влада вирішилп позбавити німця прав. Він не погодився з таким рішенням і спробував оскаржити його. Однак місцевий суд був непохитний.

Втім, у чоловіка все ж є шанс повернути собі водійське посвідчення – достатньо лише пройти той самий тест, на який він не з’явився. І не напиватися до такого стану надалі.

Читайте: До 80-річчя Елвіса з молотка підуть його особисті речі

Інформаційний акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ