Кнопкодави
«Чесно» знову спіймали кнопкодавів у Раді

У четвер, 17 вересня, депутати від опозиційного блоку та групи «Відродження» порушували регламент і Конституцію, голосуючи неперсонально. Про це повідомляє рух «Чесно».

Першим порушником став депутат «Опозиційного Блоку» Василь Німченко. Для нього це перше зафіксоване порушення в 8 скликанні. «Рекордсменом за кнопкодаством в цьому парламенті є Віталій Хомутиннік. Проте, цього разу він лише стояв поруч із колегою за групою Партії «Відродження» Дмитром Святашем, який проголосував аж на трьох місцях», – повідомляє «Чесно» і додає, що для Святаша це теж – перше зафіксоване порушення у скликанні.

Також порушив закон і депутат Олександр Пресман. «Таким чином, група Партії «Відродження» знову вирвалася вперед за кількістю депутатів-кнопкодавів у 8 скликанні», – зазначили у «Чесно».

Зазначимо, на початку березня голова Верховної Ради України Володимир Гройсман пообіцяв скоро викорінити «кнопкодавство» в Раді. За півроку роботи Верховної Ради на перше місце за кількістю депутатів-кнопкодавів вийшла урядова фракція «Народний фронт». Відповідне дослідження також оприлюднив рух «Чесно».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ