Перший Міжнародний фестиваль класичної музики «Odessa Classics» проходитиме з 10 по 14 червня
Перший Міжнародний фестиваль класичної музики «Odessa Classics» проходитиме з 10 по 14 червня

Із 10 по 14 червня в Одесі проходитиме перший Міжнародний фестиваль класичної музики «Odessa Classics». У його рамках відбудуться виступи зірок світової класичної музики, літературні події, конференції, майстер-класи, а також прем’єра унікального музично-театрального проекту Влада Троїцького «Мистецтво війни» та персональна виставка Олександра Ройтбурда, повідомляє Сultprostir.

Автором і натхненником «Odessa Classics» є видатний піаніст, заслужений артист України Олексій Ботвінов. Мета фестивалю – повернення Одесі звання осередку європейської культури. Організатори  сподіваються, що фестиваль проходитиме щорічно.

На відкритті фестивалю голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі заявив: «Ніхто й ніколи, скільки б вони не намагалися, не зможе перетворити Одесу на провінцію. Це місто завжди буде центром. Столицею Чорного моря, культури. У порівнянні з великими традиціями Одеси я себе почуваю дуже незначним. Тому, що будь-яка влада йде і приходить, а культурні традиції залишаються. Я впевнений, що тут ми зробимо великий прорив. Так, зараз дуже важко. Але там, де є класична музика, є майбутнє. Я в цьому переконаний».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ