Парубій також переконаний, що підстав говорити про глибоку парламентську кризув Україні наразі немає
Парубій переконаний, що підстав говорити про глибоку парламентську кризув Україні наразі немає

У Верховній Раді бракує голосів для відставки «уряду камікадзе» на чолі з прем’єром Арсенієм Яценюком. Такої думки дотримується перший віце-спікер парламенту Андрій Парубій, передає Інтерфакс-Україна.

«На сьогодні немає достатньої кількості голосів для відставки чинного уряду і призначення нового. Фактично, ситуація напередодні 16 лютого (можливої дати звіту уряду в парламенті, – ред.) емоційно порушується, але, знаючи ситуацію в парламенті, я не бачу підстав для ухвалення того чи іншого рішення», – сказав Парубій.

Він зазначив, що предметом дискусії мають бути не кадрові питання, а план дій уряду і парламенту. «Наскільки мені відомо, цей план дій уряд запропонує парламенту сьогодні і ми зможемо його обговорити», – повідомив Парубій.

Він також переконаний, що підстав говорити про глибоку парламентську кризу в Україні наразі немає.

«Сьогодні парламент як інститут працює ефективно й ухвалює важливі рішення. Ми за цей рік прийняли одне з кращих антикорупційних законодавств в Європі. Ми змогли провести реформу прокуратури, реформу поліції. Нічого цього не було б без парламенту. На моє переконання, парламент сьогодні працює повноцінно, і я просто не бачу підстав говорити про глибоку парламентську кризу», – наголосив віце-спікер парламенту.

Водночас лідер фракції «БПП» Юрій Луценко дотримується іншої думки. На його переконання, прем’єр-міністр Арсеній Яценюк не має підтримки коаліції для ухвалення рішень у Верховній Раді. Крім того, вже три фракції заявили, що не хочуть бачити його в кріслі голови Кабміну.

Читайте: 70 % українців хочуть позбутися Яценюка-прем’єра

БЕЗ КОМЕНТАРІВ