Робот
Беренсон має дослідити вплив мистецтва на людину

У паризькому музеї мистецтв на набережній Бранлі почав працювати робот-критик. Він неквапливо розглядає скульптури, інсталяції, картини, пише topgeek.

Кіборг на ім’я Беренсон ходить виставковими залами у шалику, казанку і має дуже виразні очі. Його створили антрополог Денис Відал і робототехнік Філіп Ґассьє. Своє творіння назвали на честь фахівця з американського мистецтва XIX століття Бернарда Беренсона.

Робот записує реакцію інших відвідувачів в музеї. Базу даних емоцій Беренсон використовує, щоб сформувати власне ставлення до творів мистецтва. Так кіборг з’ясовує, чи подобається йому той чи інший експонат.

Творці запевняють, що робот не копіює смаки інших людей. Завдяки зібраній інформації та штучному інтелекту, Беренсон формує свій бездоганний художній смак.

Цей проект покликаний дослідити вплив мистецтва на людину. У праве око кіборга-працівника вмонтована камера. Зображення з реакцією людей в музеї надходить до комп’ютера. Потім з картинкою працюють психологи і антропологи.

З появою робота, в музеї на набережній Бранлі збільшилася кількість відвідувачів. Люди йдуть насолодитися мистецтвом і побачити смішного кіборга в старомодному капелюсі.

Читайте: Китайці найняли робота вести прогноз погоди на ТВ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ