місцеві вибори
ТВК у Павлограді вирішила провести другий тур виборів мера

Територіальна виборча комісія Павлограда ухвалила рішення про проведення другого туру виборів. Про таке рішення комісії повідомила голова прес-центру партії «Укроп» Євгенія Кравчук, пише Українська правда.

«Щойно Павлоградська ТВК ухвалила рішення про проведення другого туру в Павлограді», – написала вона. «До суду Тєрєхов (кандидат від «Укроп», який виходить у другий тур) усе одно іде. Незрозумілі подальші дії ЦВК, яка може розпустити місцеву комісію», – додала Кравчук.

Як відомо, напередодні ЦВК скасувала проведення другого туру виборів мера у Павлограді, пославшись на те, що нібито після першого туру за уточненими списками кількість виборців менша за 90 тисяч осіб. За законом про місцеві вибори, в два тури проводяться вибори у місті, де кількість виборців перевищує 90 тисяч. Згідно з даними, оприлюдненими на сайті ЦВК, у Павлограді понад 90 тисяч виборців.

За даними паралельного підрахунку голосів Дніпропетровської обласної організації Комітету виборців України, у другий тур виборів мера Павлограда виходять Євген Тєрєхов («УКРОП») та Анатолій Вершина («Опозиційний блок»).

Опора і Комітет виборців розкритикували рішення ЦВК. У КВУ наголосили, що воно порушує закон про місцеві вибори. Координатор «Опори» Ольга Айвазовська заявила, що скасування другого туру в місті Павлоград, є проявом кричущого нігілізму.

У БПП заявили, що оскаржать рішення ЦВК у суді. Також про намір оскаржити рішення ЦВК заявив кандидат Тєрєхов. У свою чергу, Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, заявив, що МВС кваліфікує скасування другого туру в Павлограді як порушення закону про місцеві вибори, відомості про це занесені до Єдиного реєстру досудових рішень, проводиться перевірка. Президент Петро Порошенко заявив, що обурений таким рішенням ЦВК.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ