Пентогон хоче послаблення санкцій для РФ
Пентогон хоче послаблення санкцій для РФ

У Пентаґоні наполягають на необхідності послабити санкції проти РФ і дозволити купувати російські ракетні двигуни. Про це повідомляє The New York Times з посиланням на власні джерела в оборонному відомстві, передає ЛІГАБізнесІнформ.

Згідно з повідомленням, санкції, які США запровадили проти Росії, змусили Пентаґон зупинити купівлю ракетних двигунів у РФ, які використовувалися починаючи з 2000 року, для запуску американських військових і розвідувальних супутників в космос. Проте вже через п’ять місяців після того, як заборона набула чинності, Пентагон почав вимагати у Конґресу пом’якшити обмеження.

У Міністерстві оборони США пояснили, що нові російські двигуни будуть потрібні щонайменше кілька років, аби забезпечити доступ в космос для делікатних оборонних і розвідувальних технологій.

Міністр оборони США Ештон Картер і директор Національної розвідки країни Джеймс Клеппер раніше направили конґресменам листа, де відзначили, що Пентаґон матиме «серйозні проблеми» в питанні забезпечення доступу в космос для делікатних військових і розвідувальних місій, якщо заборона на російські двигуни збережеться.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ