155716-15127_600
Представники китайського офісу Porsche вже заявили, що готують судовий позов

Китайська компанія Zotye розпочала виробництво серійної версії кросовера SR9. Автомобіль є практично повною копією Porsche Macan. На місцевому ринку продажі машини вже ропочалися. Ціна автівки становить близько 13 тисяч 630 євро, повідомляє AUTO-Consulting.

За габаритами і розміром колісної бази клон трохи перевершує оригінальний Macan: 4744 мм довжини (проти 4681 мм) і 2850 мм бази (проти 2807 міліметрів). Крім «зовнішності» китайці скопіювали й інтер’єр Porsche. Усередині з’явилися впізнавані «ребра» центральної консолі з розсипом клавіш, колодязі приладів, схоже триспицеве кермо і хронометр на передній панелі.

У гамі двигунів китайського кросовера – два турбованих агрегати об’ємом 1,5 л (150 к.с.) і 2,0 л (190 к.с.) виробництва спільного підприємства Shenyang-Mitsubishi. Альтернативою п’ятиступінчастій «механіці» буде преселективна шестиступінчаста коробка.

Представники китайського офісу Porsche вже заявили, що готують судовий позов, однак Zotye ця заява не злякала. Компанія вже випустила низку моделей, в яких застосувала чужі стилістичні рішення, проте жодного разу не була притягнута до відповідальності. Наприклад, у моделі SR7 є схожість з Audi Q3, кросовер Damai X5 нагадує VW Tiguan, а Zotye T600 схожий і на Audi Q5, і на VW Touareg.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ