Качки
Перната армія щодня чимчикує працювати на ферму Vergenoegd у місті Стелленбош

Ефективну заміну хімічним препаратам для боротьби зі шкідниками знайшли винороби у Південно-Африканській Республіці. Для цього вони використовують качок породи індійський бігун. Про це повідомляє агентство Reuters.

Перната армія з 800 птахів щодня чимчикує працювати на ферму Vergenoegd у місті Стелленбош недалеко від Кейптауна. Головна їхня мета – знайти і знищити тисячі виноградних равликів, що загрожують урожаю.

Вони бігають по винограднику, знаходять з неймовірною точністю крихітних равликів, що поїдають молоду лозу.

Їхня щоденна хода стало чимось на зразок туристичної пам’ятки. Птахи проходить двічі на  день – о 9:45 і о 15:30. Щоправда, качки абсолютно не спілкуються з гостями виноробні, бо вони доволі полохливі.

За словами працівників ферми, завдяки птахам вони використовують менше пестицидів. Тому вино виготовляється в більш екологічних умовах.

Зазначимо, ферма випускає вино присвячене качкам – Runner Duck Label. Воно, як зауважують творці, дуже легке і приємне на смак.

Нагадаємо, порода качок індійський бігун створена в Індії способом одомашнення місцевих диких качок. Подальшу роботу з їх окультурення провели в Англії.

Читайте: 3D-принтер врятував життя тукану: птах отримав надрукований дзьоб

БЕЗ КОМЕНТАРІВ