Президента Південної Кореї навряд чи піде від влади попри тисячні демонстрації
Президента Південної Кореї навряд чи піде від влади попри тисячні демонстрації

У Південній Кореї на вулиці Сеула вийшли тисячі демонстрантів, що вимагають відставки замішаної в корупційному скандалі Президента Пак Кін Хе. Про це інформує Reuters.

Відповідно до попередніх підрахунків, у демонстрації взяли участь близько 40 тисяч осіб. За правопорядком стежать 20 тисяч поліцейських.

У центрі скандалу опинилася багаторічна подруга Президента Цой Сун Сіль і сама Президент. Подругу глави держави звинувачують у використанні своїх близьких відносин із Пак для того, щоб спонукати такі південнокорейські концерни як Samsung вносити пожертви на рахунки заснованого нею некомерційного фонду. Щоправда, її організація працювала заради її власного збагачення.

До того ж, Цой Сун Сіль звинувачують у впливі на президентську діяльність керівника країни Пак Кін Хе.

Нагадаємо, на початку листопада подругу Президента Цой Сун Сіль, затримали за підозрою в шахрайстві і зловживанні владою. Рейтинг популярності глави держави Пак Кін Хе вже знизився до 5 відсотків цього тижня, що є найнижчим показником підтримки президента в Південній Кореї за всю історію. Тим не менше, поки експерти вважають її відставку малоймовірною.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ