Дизайнер сподівається, що прапор землі використовуватимуть астронавти
Дизайнер сподівається, що прапор Землі використовуватимуть астронавти

Завдяки дизайнеру зі Стокгольма Оскару Пернефельдту, що розробив прапор планети Земля в рамках проекту «Інтернаціональний прапор планети Земля», підкорювачі космосу матимуть спільний прапор, що символізуватиме Землю. Про це повідомляє ZN.UA.

За словами дизайнера, основна мета створення прапора — «нагадати населенню Землі, що всі ми живемо на одній планеті, незважаючи на державні кордони». Прапор Землі являє собою сім білих пересічних кілець на синьому тлі. «Сім кілець в центрі прапора утворюють квітку — символ життя на Землі. Кільця з’єднані один з одним, що вказує на те, що все на нашій планеті прямо або побічно пов’язано між собою. Синій фон являє собою воду, яка має важливе значення для життя, а ще океани, які покривають більшу частину поверхні нашої планети. Зовнішні кільця квітки утворюють коло, яке можна розглядати як символ Землі як планети, а синій фон може представляти собою Всесвіт», — повідомляється на сайті проекту.

Пернефельдт упевнений, що прапор у майбутньому може бути використаний астронавтами під час космічних подорожей. Дизайнер вважає, що при освоєнні космосу буде «набагато етичніше» використовувати прапор, що симфолізує планету цілком, аніж прапор який представляє окрему країну.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ