smolens-ka-katastrofa
Жертвами аварії під Смоленськом стали 96 осіб

У Польщі створили фільм, який відтворює останні секунди польоту Ту-154М, який у 2010 році розбився біля Смоленська в РФ. Як відомо, жертвами аварії стали 96 осіб, зокрема, і президент Польщі Лех Качинський. Про це пише gazetapolska.

Ролик підготувала парламентська група із розслідування причин Смоленської катастрофи.

20-хвилинне відео розробляли упродовж 3,5 років, долучивши кілька десятків фахівців.

Реконструкція останніх секунд польоту вказує на те, що передня та центральна частини літака після вибуху вдарилися шасі об землю.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, нещодавно стало відомо, що на уламках літака виявили сліди тротилу, і польська розвідка про це знала. Зараз прокуратура з’ясовує, чи не було скоєно злочин у зв’язку з цією інформацією. Слідство проводиться таємно.

Нагадаємо, в Польщі звинуватили Росію в приховуванні фактів авіакатастрофи і ухвалили рішення відновити слідство у цій справі. У Польщі створили спеціальний комітет, який розслідує трагедію.

Після розслідування в Москві авіаційний комітет РФ повідомив, що головна причина катастрофи – це помилка пілотів.

Пізніше Антоній Марцеревич, представник Міністерства оборони, виступив зі звинуваченнями у тому, що Росія має стосунок до трагедії. У Державній думі РФ у відповідь на таку заяву назвали Марцеревича не зовсім адекватним.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ