Agencja Gazeta
Сікорський вважає, що західні уряди ігнорують загрози від таємних союзників Кремля занадто довго

Аналітичний центр «Атлантична рада», який очолює екс-міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський, підготував посібник «Троянські коні Кремля», в якому наведено інформацію про те, яким чином РФ просуває свої погляди і пропаганду в Німеччині, Франції та Великій Британії, передає Європейська правда.

Попри те, що реваншистська політика Росії є прямою загрозою для європейської стабільності та міжнародного права, деякі  європейські політики, експерти та громадські групи висловили підтримку або співчуття діям Кремля, зазначає Сікорський.

«Ці союзники являють собою розгалужену мережу політичного впливу, яка укорінилася у серці Європи», – пише він.

За його словами, Кремль використовує цих «троянських коней», щоби настільки ефективно дестабілізувати європейську політику, що навіть досить слабка Росія може стати вирішальним фактором у питаннях європейської та міжнародної безпеки.

Москва розглядає чесноти Заходу – плюралізм і відкритість – як вразливі місця.

«Західні уряди ігнорують загрози від таємних союзників Путіна занадто довго, але, нарешті, поступово зростає усвідомлення того, що трансатлантична спільнота повинна зробити більше, щоби захищати свої цінності та інститути», – резюмує Сікорський.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ