Яценюк
У «БПП» припускають відставку уряду

Лідер фракції «Блоку Петра Порошенка» Юрій Луценко не виключив відставки уряду за певних обставин. На його думку, якщо кількість тих, хто прагне радикальних змін у парламенті, досягне критичної точки, то прем’єр отримає вотум недовіри.

За словами Луценка, він бачить два варіанти розвитку подій. «Або ми міняємо міністрів, які не справилися із завданнями, а таких, на жаль, є багато. Або кількість охочих радикальних змін у парламенті досягне критичної точки і Прем’єр-міністр отримає вотум недовіри», – зазначив політик. Він додав, що у «БПП» немає наразі такого рішення: «Ми чекаємо зустрічі з прем’єром і, можливо, з усім урядом, для з’ясування причин провалів».

Окрім того, Луценко наголосив, що фракція «БПП» не проголосує за бюджет наступного року, сформований на старій податковій базі: «Бо після фінансової стабілізації, після децентралізації ресурсу з центру вниз ми маємо перейти до третього етапу реформ – до стимулювання економічного росту. З нині чинним Податковим кодексом це неможливо. Ми вимагаємо нового Податкового кодексу і на його базі зверстаного бюджету».

Раніше лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що парламентської коаліції найближчим часом необхідно буде ухвалити рішення про зміну складу Кабінету міністрів України. Крім того, заступник голови фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв зявляться, що парламентська фракція «Батьківщина» залишається в коаліції Верховної Ради, щобі відправити уряд Арсенія Яценюка у відставку.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, на початку листопада голова Одещини Міхеіл Саакашвілі вперше допустив свою згоду на призначення Прем’єр-міністром України.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ