Геращенко
Санкції проти Росії мають продовжити до повернення Криму та Донбасу, вважає Геращенко

Україна отримала чергове підтвердження того факту, що саме Кремль стоїть за організацією захоплення територій України та створенням «ДНР/ЛНР». Про це написав на своїй сторінці у Facebook радник міністра МВС Антон Геращенко.

«Як паяцу алкогольного амплуа Захарченку дали роль «прем’єр міністра ДНР». Ще один «історичний» документ для Гааґи знайшли в пошті Владіслава Суркова» – написав він та  опублікував листа, що його надіслали в травні 2014 року з офісу російського розвідника-диверсанта, який працює під «легендою» бізнесмена Костянтина Малофєєва.

У листі той пропонує на роль так званого прем’єр-міністра «ДНР» терориста Захарченка. Нардеп нагадав, що призначення бойовика відбулося у серпні 2014-го.

2

1«Це потрібно як в цілях інформаційної безпеки України, так і для майбутнього суду над негідниками, які розгорнули агресивну війну проти нашої Батьківщини. Також звертаю увагу іноземних посольств в Україні на необхідність аналізу пошти Владіслава Суркова для подачі рекомендацій своїм урядам про безумовне продовження санкцій проти РФ до остаточного повернення Донбасу і Криму», – наголосив Геращенко.

Нагадаємо, раніше організація українських хакерів «КіберХунта» заявила, що отримла доступ до листування помічника президента РФ Владіміра Путіна Владіслава Суркова.

Хакери стверджують, що опубліковані документи – це план щодо дестабілізації України. Він містився у дипломатичному листуванні Суркова з його помічником Карповим П.Н., який для конспірації підписує документи псевдонімом «Павлов Николай Николаевич». Цього Карпова раніше Савченко впізнала як одного з її викрадачів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ