пожежа нафтобаза
8 червня під Києвом зайнялася нафтобаза

Дослідження атмосферного повітря, які здійснюють у Києві, свідчать, що вміст у ньому речовин, які утворюються в процесі горіння, перевищує гранично допустиму концентрацію. Про це у вівторок, 9 червня, повідомив мер Києва Віталій Кличко, пише 5 канал.

З метою попередження погіршення ситуації в Києві столичний голова дав розпорядження не допускати спалювання відходів та приготування їжі на відкритому повітрі та в невстановлених місцях; обмежити рух вантажного транспорту на вулицях міста; здійснювати в столиці щоденний полив проїжджої частини та тротуарів вулиць, прибудинкових територій та зелених зон.

Мер Києва також звернувся до людей, які мають хронічні захворювання верхніх дихальних шляхів, серцево-судинні хвороби, хвороби легенів, шкіри та алергічні прояви, із закликом обмежити перебування на відкритому повітрі. Міська влада щодня проводитиме дослідження повітря. Якщо ситуація погіршуватиметься, то заходи безпеки будуть жорсткішими. Тим часом міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що екологічний стан повітря у районі пожежі на нафтобазі під Києвом знаходиться у межах норми, токсичних викидів немає.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 8 червня під Києвом зайнялася нафтобаза. Васильківська міська рада рекомендувала вивезти з міста дітей і вагітних жінок через пожежу на нафтобазі у селищі Глеваха.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ