Сакварелідзе анонсував масштабні скорочення в органах прокуратури
Сакварелідзе анонсував масштабні скорочення в органах прокуратури

Органи прокуратури чекає скорочення штату практично вдвічі – до 10 тисяч осіб. Зменшити кількість працівників планують до 2017 року, повідомив заступник Генерального прокурора Давид Сакварелідзе, передає ЛІГАБізнесІнформ.

За його словами, нині в Україні є рекордна кількість прокурорів, але для того, щоб цю кількість довести до європейських стандартів, потрібні справедливі стандарти скорочення. «Ми ухвалили рішення використовувати ті положення, які закладені в новому законі про прокуратуру, і вже запустити скорочення. До кінця 2017 року загальна кількість працівників прокуратури не повинна перевищувати десять тисяч», – сказав він. За його словами, нині кількість працівників відомства становить 18,5 тис. осіб, з яких 15 тисяч – так звані оперативні прокурорські працівники. Зауважимо, що це навіть більше, ніж у Росії.

Сакварелідзе додав, що розпочнуть оптимізацію штату на місцевому рівні. Зараз в Україні діють 638 районних прокуратур, замість яких створять місцеві прокуратури. «Їх кількість не перевищуватиме 178 місцевих прокуратур. Весь менеджерський склад набиратимуть через відкритий конкурс», – сказав він.

Нагадаємо, у квітні Верховна Рада відтермінувала дату набрання чинності законом «Про прокуратуру» (15 липня). Відзначалося, що реалізація документу потребує значних видатків із Держбюджету.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ