The Guardian наголосив, що перемога Трампа спричинить багато проблем для Кремля
The Guardian наголосив, що перемога Трампа спричинить багато проблем для Кремля

Видання The Guardian проаналізувало, як перемога Дональда Трампа на президентських виборах у США вплинула на відносини між Росією і Сполученими Штатами на тлі довгих намагань Кремля створити з Америки ворога для росіян.

У редакційній статті автори зауважили, що у разі перемоги кандидата від Демократичної партії Ґілларі Клінтон російська влада знала би, як себе поводити, але перемога Трампа стала для Кремля повною несподіванкою.

«Російські парламентарії аплодували Трампу, не розуміючи, що він насправді підриває їх політичну систему, яку доведеться оцінити по тому, як їй доведеться розвиватися далі з урахуванням того, що Америка більше не ворог Росії», – наголосило видання.

«Існує ще одна проблема. Путіну завжди подобалося бути частиною глобальної неоконсервативної тенденції, яка народилася з незадоволеності світовим порядком, що виникла на початку 21 століття. Путінська Росія любить сварити Захід за надмірний інтерес до прав меншин, із питань політики щодо біженців і інших ліберальних питань», – ідеться у матеріалі.

За словами авторів, Трамп потрібен Кремлю, оскільки Росія знову програла і так і не стала переможцем. «Кремль хотів мати можливість продовжувати виступати проти міжнародного мейнстріму, а не бути його частиною. Тепер головна мета зовнішньої політики Путіна повинна збігатися з курсом Трампа, оскільки без цього Кремлю не буде кого звинувачувати в проблемах Росії. Росії тепер нікуди діватися, оскільки Америка перестала бути ворогом».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ