На думку публіциста, Путін уже заслабкий для створення омріяної імперії
На думку публіциста, Путін уже заслабкий для створення омріяної імперії

Український журналіст, публіцист Віталій Портніков у статті для 7 Days прокоментував встановлення пам’ятників Івану Грозному в Росії і пояснив ставлення Путіна до цього.

«Путін – дрібний біс. Як своє політичне безумство він спочатку впихає в блудливий рот Жириновського, а потім повторює пережованим, так і з пам’ятником Грозному був використаний малохольний губернатор і дрімуча провінція. Але він погано маскується, тому що до нього апелюють не тільки нечисленні опозиціонери, обурені тим, що влада не хоче обмежуватися поверненням Сталіна, що їй тепер і Грозного подавай. Але і придворні експерти, що годуються з його рук, практично одноголосно підтримали страшний пам’ятник», − наголосив Портніков.

Він зауважив, що в авторитарних країнах ніколи не ставлять пам’ятники минулому, але завжди – пам’ятники майбутньому.

«Ми вже не дізнаємося, як далеко по шляху Івана Грозного міг піти Сталін. Але у нас є шанс побачити, як далеко по шляху Івана Грозного готовий піти живий і аж ніяк ще не такий старий Путін. Багато рис тирана у Путіна і зараз є», – підкреслив журналіст, додавши, що прояви психопатії у Грозного зафіксовані свідками, у Сталіна – лікарями, а у випадку з Путіним завдяки телебаченню весь світ спостерігає за розвитком його хвороби.

«Путіну потрібно від Грозного помазання на царство. На Московське царство. Звернення до фігури божевільного царя – це і усвідомлення того, що на імперію Романових сил у його держави вже немає, і ворота в непроглядний російський шовінізм, який в Московському царстві цілком доречний і рятівний», − підсумував публіцист.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ